Par
mums

www.kulturaskalendars.lv ir izveidots, lai apkopotu vienā vietnē internetā informāciju par kultūras piedāvājumu Rīgā, kā arī citās pilsētās un vietās Latvijā:

  • – par aktuālajiem un gaidāmajiem pasākumiem (koncertiem, izrādēm, izstādēm, festivāliem, tirdziņiem, ballēm, utt.);
  • – par aktivitātēm, kurās ikviens var iesaistīties un realizēt savu radošo potenciālu; uzlabot savu un apkārtējo cilvēku dzīves kvalitāti; praktizēt veselīgu un videi draudzīgu dzīves veidu (interešu pulciņiem, nodarbībām, pastaigām, talkām, utt.);
  • – par izglītojošām aktivitātēm (lekcijām, kursiem, semināriem, konferencēm, utt.)

SLUDINĀJUMU IEVIETOŠANA – Informāciju kalendārā ievieto un rediģē paši kultūrvietu pārstāvji; pasākumu un aktivitāšu organizatori; pakalpojumu sniedzēji un citi kultūras piedāvājuma piedāvātāji. Par informācijas ievietošanu kalendārā netiek prasīta maksa. Rakstiet mums uz admin@kulturaskalendars.lv un mēs Jums aizsūtīsim pieejas kodu.


REKLĀMAS AFIŠA – Piedāvājam ievietot afišu par pasākumu sākumlapā uz 5 dienām bez maksas pret ziņu par kulturaskalendars.lv soc. tīklos. Ir iespēja ievietot afišu uz ilgāku laika periodu par papildus samaksu – 10 EUR/dienā par katru nākamo dienu. Lai ievietotu afišu, rakstiet mums uz admin@kulturaskalendars.lv

Uzrakstiet mums ziņu!

Kalendārs ir izveidots Totaldobže mākslas centra Kulturālās plānošanas programmas ietvaros, sadarbojoties ar biedrību “Free Riga” un Rīgas Sarkandaugavas, Čiekurkalna, Juglas, Teikas, Mežaparka, Brasas un Vecmīlgrāvja apkaimju biedrībām. Kalendāra izveidošanai un uzsākšana ir saņemts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansējums.

Atbalstītāju logo

Totaldobže mākslas centra vadītājs Kaspars Lielgalvis